Přístrojové ošetření

 

 Ultrazvuková špachtle

Indikace: hloubkové čištění, stimulace

Čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti. Dochází ke zjemnění vrásek a cílí na čištění pleti zvenku i zevnitř. Slouží též hloubkovému zapracovávání aktivních látek do pleti.

 

Ultrazvuk

Indikace: zapracovávání aktivních látek do hloubky, vyhlazení jemných vrásek

 

Hydrodermabraze

 

Radiofrekvence

 

PDT Led fotonová maska

 

 

BF Lifting + lymfodrenáž obličeje a dekoltu pomocí Vacupressu                                                                     

Lifting obličeje, krku a dekoltu má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Jedná se o metodu přístrojové lymfodrenáže, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. Lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření.

Indikace ošetření: rozšířené póry, vrásky, ochablost pleti, akné, před chirurgickými zákroky/odstranění znamének, korekce očních víček/                  

Výsledek: detoxikace pleti, mikrocirkulace, vyčištění pleti do hloubky, redukce vrásek, aktivace kolagenu a fibroplastů, hydratace.

Lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

 

Délka ošetření cca 45 minut / samostatné ošetření s hydratační maskou /        cena: 800,- Kč

                                         / při kosmetickém ošetření dle typu pleti /              cena: 500,- Kč     

 

 

Diamantová mikrodermabraze

 

Nejnovější metoda v oblasti dermatologické péče s efektem „ sametové pleti “

Diamantová mikrodermabraze je moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců a působením vakua zajistí odsátí odumřelých kožních buněk. Současně ovlivňuje lymfatický systém a dochází ke stimulaci produkce kožního kolagenu, čistí se ucpané póry a zvyšuje se prokrvení kůže pro následnou aplikaci aktivních látek. Je velmi šetrnou a neinvazivní přístrojovou metodou na vyhlazení a omlazení pleti. Redukuje vrásky na obličeji, dekoltu a celém těle, umí redukovat i drobnější jizvičky a strie.

Již po prvním ošetření viditelné první výsledky

Indikace: vylepšení vzhledu jizviček po akné, zjemnění mimických vrásek, ošetření mastné pleti, zatažení rozšířených pórů, příprava před laserovou a IPL terapií, ošetření před permanentním makeupem, redukce pigmentových skvrn, hloubkové čištění pleti, ošetření unavené pleti, regenerace

 Výsledek: pleť je hladká, pružná, pleť získá okamžitou vitalitu, okamžité vypnutí pleti, zpomalení známek stárnutí, zlepšení pevnosti.

Zákrok diamantové mikrodermabraze je vhodný pro všechny typy pleti jak pro ženy, tak pro muže.

Ošetření se neprovádí v letních měsících.

 

                                                                                                          cena: 300,- Kč + úhrada kosmetické ošetření dle cen.nabídky

                                                                                                          cena: 600,- Kč / samostatné kosmetické ošetření/

 

         

Ozonizace

Moderní metoda, která slouží k regeneračnímu a léčebnému působení na pleť.

Pomoci speciálních vysokofrekvenčních střídavých výbojů dochází ke kombinaci několika příznivých efektů na pokožku. Dvojmocný kyslík přítomný v pleti se přeměňuje na aktivní trojmocný kyslík – ozon. Současně se vytvářejí oxidy dusíku, které právě v kombinaci s ozonem způsobují řadu pozitivních a pro pokožku vysoce účinných efektů

Ozonizace se podílí na zlepšení vstřebávání účinných látek z kosmetických přípravků. Hlavní účinek je však v protizánětlivém působení, tedy např. Při léčbě akné či nečistot pleti.

Při používání ozonizéru působí ozon z vnitřních struktur kůže a ne pouze na povrchu, jako je tomu u kosmetických preparátů. Ozonizace tedy brání zánětům pokožky a výrazně zvyšuje její odolnost. Také působí pozitivně při prevenci tvorby rozšířených cévek (venektází), je však vhodná i při ošetřování vlasové části hlavy, kdy příznivě ovlivňuje vlasový folikul.

Indikace: intenzivní regenerační čištění pleti,léčba akné, Rozšířené cévky tzv. venektázie, regenerace pokožky a zvýšení její elasticity, zvýšení vstřebávání účinných látek , regenerace nehtového lůžka, šetření vlasové časti.

 

 

Mezoterapie

Jedná se o přirozený způsob produkce vlastního kolagenu a zároveň neinvazivní způsobomlazení, zmírnění vrásek a revitalizace pokožky. Provádí se speciálním perem s mikrojehličkami, které do kůže neproniknou, pouze ji v místě vpichu natáhnou. Tím aktivní látky určené pro mezoterapii lépe vpraví. Sérum pro mezoterapii obsahuje z větší části kyselinu hyaluronovou, vitamíny a látky, které způsobují relaxaci svalů. Kyselina hyaluronová je látka, která váže vodu a podobá se látce, kterou produkuje naše tělo. Kúra se sestává ze 3 – 4 sezení, které se opakují po 3týdnech. Celou kúru je dobré absolvovat 2x do roka. Během kúry je nutné používat doporučené přípravky pro domácí péči.

                                                                                                   cena ošetření:          2250,- Kč